12
Nisan

Ankaranın Dikmeni 6.bölüm fragmanı izle 16 Nisan 2014

Yazan: admin  |  Kategori: Dizi Fragmanları  |  Okunma: 2.812 kez okunmuş.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izlenme rekorlar kıran Ankaranın Dikmeni yep yeni bölümü ile 16 nisan 2014 çarşamba akşamı KADAL D ekranlarında sevenleri ile buluşacak yine gülme krizine gireceginiz Ankaranın Dikmeni 6.bölüm fragmanı yayınlandı.

Ankara’nın Dikmen’i Geçen Bölümde Yaşananlar : Dikmen, köpek gezdirme işine giriyor
Dikmen, sokakta karşılaştığı adamın köpek gezdirme işi yaptığını öğrenince kendisinin de yapabileceğini düşünerek hemen görüşmeye gider. Fakat bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Zirek nasırından çok şikayetçidir. Dikmen’e gelip yardım ister. Dikmen de daha önce yengesi kullanırken gördüğü kremleri hatırlar ve Zirek’e onları verir. Tilbe bunu görünce kıyamet kopar.

Tahliye, Dikmen’e daha güzel görünebilmek için göbeğini eritmeye karar verir. Diyetisyen Dilek Hanım’a gidip, Zeliş’ten ricada bulunur ve bir müşterinin diyet listesini kendisine vermesini ister.

Tilbe’ye babasından bir telefon gelir. Bir akrabalarının düğününe gidilmesi gerekmektedir fakat, anne ve babası bir deniz yolculuğundadır ve Tilbe’nin temsilen bu düğüne gitmesi gerekecektir.

Ankara’nın Dikmen’i 4.bölüm özeti : neler yaşanmıştı ?
Ankara’nın Dikmen’i, kapıda kalıyor
Tilbe, hafta sonunu ailesiyle baş başa geçirmek ister ve Dikmen ‘ i evden göndermek için bir plan yapar. Dikmen ‘ e tatile yurtdışına gittiklerini söylerler ve anahtarı olmayan Dikmen, dışarıda kalır.

Beste ve arkadaşının bowling oynamaya gittikleri yere, Dikmen ve Zirek gelir. Ne Zirek ne de Dikmen, daha önce hiç bowling oynamamışlardır. Fakat Dikmen, Beste ‘ nin bowling şampiyonu arkadaşıyla inatlaşır ve maç yaparlar.

Sonat ‘ ın okula yeni gelen öğretmeni, ailesiyle tanışmak ister fakat, Sonat hastalık numarası yapıp okula gitmek istemez. Durumu anlayan Dikmen, yeğeninin imdadına yetişir.

Tilbe, Dikmen ‘ i evden gönderebilmek için bir plan yapar.
Tilbe, Dikmen ‘ i evden gönderebilmek için bir plan yapar. Latif ve Tilbe, Dikmen ‘ e evi satacaklarını söyleyip, tanıdık bir emlakçıyla anlaşırlar. Evin satılacağını öğrenen Dikmen de, kendi payına düşecek olan parayla yeni bir ev almaya karar verir ve Zirek ‘ le beraber daire bakmaya gider. Fakat emlakçı ile aralarındaki yanlış anlaşılma çok sonra anlaşılır.

Beste resim sergisi için hazırlık yapmaktadır. Dikmen için de Tilbe ‘ ye davetiye bırakır. Tilbe, Dikmen ‘ in kendilerini rezil edeceğini düşünerek davetiyeyi saklar ama, sergi akşamı son anda davetiyeyi bulan Dikmen ‘ in, Beste ‘ nin sergisini kaçırmaya niyeti yoktur.

ankara’nın dikmen’i her hafta kanal d ekranlarında sizlerle.


 Yazının Etiketleri  

Yorum yapin