5
Eylül

Diğer Yarım Oyuncu Kadrosu Hangi Gün Saat Kaçta

Yazan: admin  |  Kategori: Dizi Fragmanları  |  Okunma: 2.113 kez okunmuş.

Diğer Yarım dizisi oyuncu isimleri, Diğer Yarım dizisi hangi kanalda saat kaçta, Diğer Yarım dizisi oyuncuları kimler.

Diğer Yarım dizisi oyuncu kadrosu: Meryem (İpek Tuzcuoğlu), Ecevit (Orhan Kılıç), Zeynep (Gonca Sarıyıldız), Esma (Gonca Sarıyıldız), Ecevit’in Annesi Zeynep Hanım (Nevra Serezli), İkizlerin Dursun Dedesi (Sait Genay), Tarık (Yamaç Telli), Asiye (Gülen Karaman), Devran (Ruhi Sarı), Sabri (Murat Garipağaoğlu), Afet (Eda Çatalcam), Poyraz (Alican Albayrak), Emine (Canan Maktal), Fikri (Somer Kavran).

Diğer Yarım 1

Diğer Yarım 2

Diğer Yarım 3

Diğer Yarım

Ecevit ile Meryem ailelerinin izin vermemesi karşın evlenirler. Aşkları dışında; kültürleri ve sosyal konumlarında baya bir farklıdırlar. Bunun neticesinde Ecevit ile Meryem birkaç yıl sonra basit bir nedenden dolayı kavga ederler ve inatçılıkları yüzünden boşanırlar.

Ecevit ile Meryem’in bu evlilikten ikiz kızları vardır. Boşanma sonucunda mahkeme ikiz kızlardan birini babaya diğer kızı ise anneye verir. İnatçı ve öfkeli ikili kızları birbirine göstermemeye yemin ederler.

Yıllar içinde kızlar, ayrı ayrı bulunduğu kültürlere ve fikirlere göre büyürler. Yıllar sonra ikiz kız kardeşler kaderin bir cilvesi olarak İstanbul’da bir yerde şans eseri denk gelirler.

Yüz, boy, kilo olarak aynı fakat hayat tarzı olarak tamamen zıt olan kardeşler elele verir. Bu günden sonrabu ikizlerin tek emeli anne babalarına iyi bir ders vermek ve onları yeniden bir araya getirmek olacaktır.


 Yazının Etiketleri  

Yorum yapin