27
Temmuz

27 Temmuz Hazırlık ve Lig Maçları Hangi Kanalda Saat Kaçta

Yazan: Site Admini  |  Kategori: Spor  |  Okunma: 7.657 kez okunmuş.

27 Temmuz 2013 Cumartesi, PTT 1.Lig, Spor Toto Süper Lig, Türkiye Beko Basketbol Ligi, La Liga, İngiltere Premier Ligi, Bundesliga, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, THY Euroleague, Aroma Bayanlar Voleybol Ligi, Bayanlar UEFA Şampiyonlar Ligi, Aroma Erkekler Voleybol Ligi Maçları Hangi Kanalda Ne Zaman Saat Kaçta?

– Saat 12:30 Dinamo Moscow – Spartak Moscow : GSP TV, NTV Plus Nash Futbol
– Saat 14:00 Erzgebirge Aue – Sandhausen : Sky Bundesliga
– Saat 15:30 Ural – Volga Nyzhnyi Novgorod : NTV Plus Nash Futbol
– Saat 16:00 Jaro – VPS : Urho TV
– Saat 16:30 Aalesund – Sandnes : C More Fotball (nor) / HD
– Saat 16:30 Hamburger SV – Inter : Sport 2 (Hun), Al Jazeera Sport +1, Sport 1 (Cze/Svk), Sport 1 (germany) / HD, beIN Sport Max 3, Al Jazeera Sport HD2
– Saat 16:30 Karlsruher SC – St. Pauli : Sky Bundesliga, NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 4
– Saat 16:30 Sandefjord – Kongsvinger : C More Live (nor/swe) / HD
– Saat 17:00 Atvidaberg – Elfsborg : C More Football (Sweden), C More Live 4 (nor/swe)
– Saat 17:00 Kalmar – Brommapojkarna : C More Live 3 (nor/swe)
– Saat 17:00 Karpaty Lviv – Arsenal Kyiv : 2+2
– Saat 17:00 Stomil Olsztyn – Arka Gdynia : Orange Sport (Pol)
– Saat 17:00 Öster – Mjallby : C More Live 2 (nor/swe)
– Saat 17:30 Rapid Wien – SC Wiener Neustadt : Sky Sports HD 2, Sky Sport Austria, Sky Sport 2 (Germany)
– Saat 17:30 Ujpest – Paksi : SE Sport 1 (Hun)
– Saat 18:00 Cherno More Varna – Slavia Sofia : News 7 (bulgaria)
– Saat 18:00 Vestsjaelland – AGF Aarhus : TV3 Sport 1 (den) / HD
– Saat 18:30 FK Sarajevo – Zrinjski Mostar : Arena Sport 1 (serbia)
– Saat 19:00 Lilleström – Molde : C More Fotball (nor) / HD
– Saat 19:00 Otelul Galati – Universitatea Cluj : Digi Sport 1 (romania)
– Saat 19:00 Podbeskidzie Bielsko – Gornik Zabrze : C+ Family (poland) / HD
– Saat 19:00 Rostov – Tom : NTV Plus Nash Futbol
– Saat 19:00 Vorskla Poltava – Metalurh Donetsk : Inter+ (Ukraine), TRK Futbol (ukraine), SportKlub+ / HD
– Saat 19:30 Dnipro Dnipropetrovsk – Zorya Lugansk : 2+2
– Saat 19:30 Southampton – Beşiktaş : Smart Spor / HD (D-Smart 77)
– Saat 20:00 Admira Wacker – FC Wacker Innsbruck : Sky Sports HD 2, Sky Sport Austria, Sky Sport 2 (Germany)
– Saat 20:00 Ludogorets Razgrad – Chernomorets Burgas : TV7 Bulgaria
– Saat 20:00 Pecsi MFC – Ferencvaros : Sport 1 (Hun)
– Saat 20:00 Ried – Wolfsberger AC : Sky Sports HD1, Sky Sport Austria, Sky Sport 1 (Germany)
– Saat 20:00 Salzburg – Austria Wien : Sky Sports HD1, Sky Sport Austria, Sky Sport 1 (Germany)
– Saat 20:00 Valerenga – Barcelona : Sport TV2 / HD, Al Jazeera Sport +2, SuperSport MaXimo, SuperSport 6 [ZA], Sport 2 (Israel), beIN Sport Max 3
– Saat 20:30 Spartak Myjava – Trnava : Digi Sport (cze/svk)
– Saat 21:00 Ajax – AZ Alkmaar : Sport 1 (Ukr), SportKlub (Srb) / HD, SportKlub (Slovenia), SportKlub (Croatia), Ma Chaine Sport, Nova Sport (Cze), Sport 2 (Israel), C+ Liga Campeones / HD
– Saat 21:00 Genk – KV Oostende : Sport 1 (Ned)
– Saat 21:00 Paris SG – Real Madrid : Sky Calcio 2 / HD, Sport TV1 / HD, Sky Super Calcio, TV4 Sport (sweden), Al Jazeera Sport +4, beIN Sport 1 / HD, Al Jazeera Sport HD2
– Saat 21:00 Toronto FC – Columbus Crew : Arena Sport 1, GSP TV1, Setanta Africa, Al Jazeera Sport +6, Canal 8 Sport (den), C More Sport (swe), C More Sport (fin/swe) HD, Arena Sport 1 / HD (cro), Al Jazeera Sport HD1, C More Live (nor/swe) / HD
– Saat 21:15 Dukla Praha – Sigma Olomouc : CT Sport / HD
– Saat 21:30 CFR Cluj – ACS Poli Timişoara : Digi Sport 1 (romania)
– Saat 21:30 Dortmund – Bayern München : C+ Sport (France), Sky Sport 1 (Italia), ZDF, SuperSport 1, Sky Calcio 1 / HD, SuperSport 3 [Za], Sport TV3 / HD, Sky Bundesliga, ESPN (uk & ie) / HD, Eurosport 2 Nordic, TRT Haber, TRT HD, C+ Futbol (Spain), TRK Futbol+, Sport 1 (Israel), OTE Sport 1, beIN Sport 2 / HD, NTV Plus Futbol / HD
– Saat 21:30 Metalurh Zaporizhya – Volyn Lutsk : TRK Futbol (ukraine)
– Saat 21:30 Pogon Szczecin – Legia Warszawa : C+ Family (poland) / HD
– Saat 22:00 Györi ETO – Diosgyor : Magyar 2 (M2)
– Saat 22:00 NK Zadar – NK Osijek : Arena Sport 3 / HD (cro)


 Yazının Etiketleri  

6 Yorum yapilmiş

  • bjkli
    05 Kasım 2012 | Cevapla

    arkadaşlar 3-1 demiştim size ama bilemedim ya 3 atacağımızı bilmişimde 1 yiyeceğimizi bilememişim :))))

  • bjkli
    03 Kasım 2012 | Cevapla

    Beşiktaş – Mersin İdman Yurdu maçının tahminini söleyimmi size.. 3-1 beşiktaş kazanıcak varmısın iddaya :)

  • Turgay
    31 Ekim 2012 | Cevapla

    Trabzonsporun maçı niye pazartesi ya :o

  • Jale
    26 Ekim 2012 | Cevapla

    Aykut ve Aziz gitmedikce bunalım futbol izlemeye devam edeceğiz :(

  • Arif
    26 Ekim 2012 | Cevapla

    Kimse ümitlenmesin herşeye rağmen şampiyon Galatasaray olacaktır.

  • İbrahim
    26 Ekim 2012 | Cevapla

    Haydi Beşiktaşım seri yakalama zamanı

Yorum yapin