20
Mayıs

Msn adresi bulma programları indir

Yazan: admin  |  Kategori: Msn  |  Okunma: 6.230 kez okunmuş.

Öncelikle şunu bilmek lazım bu tip program yada programlar varmıdır? Evet vardır ama ne derece doğru sonuç veriyor o işte şüpheli..Yada istediğiniz sonucu verirmi bilinmez.

Bir sürü program var msn adresi bulma programı yada email adresi bulma programı yada hotmail adreslerini bulmak için. Super Email Harvester diye bir program var herhalde bir çok kişi bu iş için bunu indiriyor ve kullanıyor.Programın genel olarak isim veya kullanıcı adı şeklinde arama yada belli harfler ve rakamlar arası arattırma seçenekleri sunuyor.Bu tipte çalışan çeşitli programlar var ama hangileri doğru çalışıyor yada doğru sonucu veririr tam onu bilmek zor.Bu email, msn adresleri bulma adına bulduğum programları altta paylaşıcam ordan isteyen indirir ve kullanabilir.Ama kullanmadan önce antivirüs programında tarattırmayı ihtmal etmeyin.Çünkü bu tip zararlı yazılımlarda olabilir yani ava giderken avlanabilirsiniz..

Şimdi altta bir kaç program verelim..

Super Email Harvester 5.53

Super Email Harvester ile adını ve soyadığını bildiğiniz kişinin e-mail adresini kolaylıkla bulabilirmisiniz. Program,yazdığınız isim ve soyisim kullanılarak alınmış tüm e-mail adreslerini listeliyor. Toplu mail göndermeyi ve bir sunucuya çoklu bağlantı yapmayı da destekliyormuş.

Not: İsim veya kullanıcı adını “Settings > Add a prefix to every user name” bölümünden girmeniz gerekmekteymiş.

indirmek için tıklayın.

Email Address Finder (E-posta adresi bulucu)

E-posta sunucusundan toplu olarak e-posta arayabilirsiniz.Ayrıca bir dakika içinde 5500 e-posta adresi bulabileceğinizi iddaa ediyor.Programın görüntüsü için buraya tıklayınız.

Lisans: Shareware (Süre kısıtlamalı)
Program Fiyatı: 149.00$
Boyut: 768 KB

indirmek için tıklayın

Email Finder Pro (Email Bulucu)

Email Finder Pro ile basit bir şekilde eposta adreslerini bulabilirsiniz.Bu program herhalde bilgisayardaki e-posta adreslerini buluyor.Genellikle iş yerlerinde bilgisayardaki kayıtlı e-posta adreslerinı bulmak için kullanılabilir.Programın resimi için buraya tıklayın..

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 650KB

indirmek için tıklayın

Email Spider Email Extractor EmailSmartz

Bu programda belli bir sitedeki e-posta adreslerini bulmak için kullanılıyor.Örnek bir sitenin iletişim e-postasını arıyorsunuz Start URL kısmına yazıyorsunuz aramayı başlatıyorsunuz o size e-posta adresi varsa sitenin buluyor.Programın resmi için buraya tıklayın..

Lisans: Shareware (Süre kısıtlamalı)
Fiyat: $49.95 
Boyut: 4.0 MB

indirmek için tıklayın

Hotmailer 

Hotmailer toplu bir şekilde e-posta adresi bulma programıdır.Bu program ile kısa bir sürede etkili biçimde e-posta sunucundan e-posta adresleri bulabilirsiniz.Mantık ve görüntü olarak Super email harvester e benziyor.Programın resmi için buraya tıklayın..

Lisans: Shareware(Süre kısıtlamalı)
Fiyat: $28.00
Boyut: 580 KB 

indirmek için tıklayın

Live Email Validation Component 

Bu programda benim çok dikkatimi çekti.Program ile email adresinizi doğrulayabiliyorsunuz sanırım yani.E-posta adresi doğrulanamadı felan onu nasıl doğrularım’a yanıt olabilir mi acaba yada..Programı denemedim ama deniyecem.Yani tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum.Webform mailleri felanda doğrulamak için olabilir.Bakalım denedinmi sonucu görürüz.Programın resmini görmek için buraya tıklayın..

Lisans:Shareware (Süre kısıtlamalı)
Fiyat: $24.90
Boyut: 1.2 MB 

indirmek için tıklayın..


 Yazının Etiketleri  

1 Yorum yapilmiş

  • İsim
    03 Haziran 2012 | Cevapla

    güzel bir program teşekkürler

Yorum yapin