5
Ağustos

Nasıl Turkcell 3G’li Olurum Turkcell 3G’li Olmak

Yazan: admin  |  Kategori: Teknoloji  |  Okunma: 3.410 kez okunmuş.

3g li olmak, turkcell 3g ye nasıl kayıt olurum, mobil tv nasıl abone oluruz, nasıl turkcell 3g li olurum, turkcell 3g li nasıl olur, turkcell 3g nasıl üye oluruz, turkcell 3gli nasıl olurum, 3g li olma, 3g li olmak için, turkcell 3G mobil modeme nasıl abone olurum, 3g nasıl abone olurum, 3g li olmak için ne yapmak gerekir..

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim..?
Telefonunuz 3G destekli ise 3G yazıp 2323′e attıktan sonra 3G şebekesini kullanmaya başladığınızda, bu kampanya otomatik olarak tanımlanır. Erken başvuru yapmış abonelerin de, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır. Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV servislerini kullanabilmek için telefonunuzun bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanında olmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Nasıl Bir Yarar Sağlayacağım..?
Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz, Turkcell MobilTV Standart Paket dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim..?
Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir. Turkcell MobilTV’de ücretsiz kullanım süresi dolunca, servis kullanımı da sona erer.

30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren, telefonu 3G uyumlu olan, 3G yazıp 2323′e gönderen abonelere, ilk 1 ay boyunca 1′er saat Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV deneme fırsatı.

Cihazınız 3G uyumlu ise, 3G yazıp 2323′e göndererek 3G dünyasına katıldığınızda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz (kurumsal hatların kampanyadan yaralanması için şirket yetkilisinin, 3G başvurusu gerekmektedir). 3G’ye geçişinin, sistemde gerçekleştiğine dair Turkcell’den bilgilendirme alan hatlara, kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında verilen Görüntülü Görüşme ve Turkcell MobilTV dakikalarının kullanılabilmesi için cihazınızın bu servisleri destekliyor olması gerekmektedir.

— Bu kampanya, 3G şebekesini kullanma talebini Turkcell’e iletmiş ve Turkcell tarafından kullanmaya başladıklarına dair bilgilendirme almış olan Bireysel ve Kurumsal hatlı Turkcell’liler için geçerlidir.

— Erken başvuru yapmış olan, telefonu 3G uyumlu abonelere, 3G şebeke geçişleri tamamlandıktan sonra kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır.

— Kampanya kapsamında, Turkcell MobilTV Standart Paket (paket detayları 30 Temmuz tarihinde yayınlanacaktır) dahilindeki kanalları ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 1saatten sonra servis kullanımı sona erecektir.

— Telefonunuz Görüntülü Görüşme, Turkcell MobilTV servislerini destekliyorsa, 3G şebeke geçişinizden sonra kampanya otomatik olarak tanımlanır. Kampanya hakkınızı, kampanyanın tanımlandığına dair bilgilendirme geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir.

— Servislerden birisini destekleyen telefonlara, o servisin kampanyası tanımlanacak ve o servis kullanılabilecektir.

— Kampanya kapsamında, ilk 1 ay boyunca toplam 1 saat, Turkcell abonelerinden, Turkcell abonelerine doğru ücretsiz Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinden uzun Görüntülü Görüşme yapılır ise, aşan süre, abonenin mevcut konuşma tarifesi ile ücretlendirilir.

— Servisler, sadece yurt içinde kullanılabilir.

— Nokia 3120 kampanyasından yararlanan aboneler için, önce deneme kampanyası kapsamındaki servisler kullanılır.

— 3G hizmetlerinden faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir

— Turkcell 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.

— Görüntülü Görüşme başlatabilmek için, aranan abonenin de arayan abone ile aynı koşulları sağlaması ve Turkcell 3G kapsama alanında olmak gerekmektedir. Turkcell MobilTV servisini EDGE ve Turkcell 3G kapsama alanında kullanılabilir.

— Her hat kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir.

— Hediye servisler, sadece ilk ay geçerlidir, kalan hediye dakikaları diğer aylara devretmez.

— Turkcell, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar


 Yazının Etiketleri  

Yorum yapin