5
Eylül

Ulan İstanbul Oyuncu Kadrosu Hangi Gün Saat Kaçta

Yazan: admin  |  Kategori: Dizi Fragmanları  |  Okunma: 1.850 kez okunmuş.

Ulan İstanbul dizisi hangi kanalda saat kaçta, Ulan İstanbul  dizisi hangi oyuncular oynuyor.

Ulan İstanbul dizisinin oyuncu kadrosu: Kandemir Mercan (Uğur Polat), Yaren (Şebnem Bozoklu), Derya (Sevtap Özaltun), Karlos (Erkan Kolçak Köstendil), Ferdi (Kaan Yıldırım), Bahadır (Caner Özyurtlu)

Ulan İstanbul 1

 

Ulan İstanbul 2

Ulan İstanbul 3

İstanbul’da felsefesi Adaletli Çalmak olan dolandırıcılık çetesi vardır. Kandemir bu çetenin lideridir, yanında ise kendisinin yetiştirdiği kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan; Yaren, Karlos, Bahadır ve Ferdi’den oluşan ekibi vardır. Dostluk üzerine kurulu bu çete ihtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan aralamaktadırlar.

Bir gün Kandemir’in değerli ve eski dostu Ali Rıza Kaptan ceza evine girer. Ali Rıza Kaptan daha sonra öğrenirki Kandemir tarafından tuzağa düşürülmüştür. Bunun üzerine Kandemir ve çetesi İstanbul’un eski mahallelerinden birine yalandan aile olarak yerleşirler. Bu aileye sonradan sürpriz misafir olan Derya da katılır.

Kandemir ile beraber Derya, Yaren, Karlos, Bahadır ve Ferdi’den oluşan Nevizade Ailesi’nin bu yeni mahallelerinde yaşadığı olayları anlatan dizi Kanal D ekranlarında.

 


 Yazının Etiketleri  

Yorum yapin