1
Kasım

Yengeç Burcu 2012 Kasım Ayı Yorumları, Yengeç Aylık Burç Yorumu

Yazan: Site Admini  |  Kategori: Astroloji  |  Okunma: 3.130 kez okunmuş.

2012 yılı Yengeç burcunu Kasım ayında neler bekliyor, Kasım ayı 2012 senesi Yengeç burcunun aylık burç yorumu, Yengeç burcu insanı için Kasım ayına ait aylık burç yorumu nedir?

Bu ay, genelde ya evle ya da işle hep meşgul olacaksınız. Önemsiz detaylara fazla kapılacak veya ilgilenip önemlileri kaçırabilirsiniz. Aynı anda birden çok işle ilgilenmek zorunda olabilirsiniz. Rapor yazmak veya listelemek gibi gereklilikler olabilir.

Ağabey, abla, teyze veya dayı gibi akrabalarla sorunlarınız hatta maddi alışverişleriniz olacaktır. Bazılarınız aynı zamanda birden çok evle uğraşabilirler. Birden çok evlilik olasılığı gündemde yani boşanmalar ve evlilikler yaşanabilir ama aynı etki evlilikleri de engelleyebilir.

Evlilikler daha çok, öğretmen, yazar, yayıncı, pazarlamacı, reklamcı, bilgisayarcı veya iletişimci gibi mesleklerde görülebilir. Zihinsel faaliyetler size iyi gelebilir, örneğin satranç, tavla gibi şeyler. Birden çok işle ilgili olabilirsiniz yani çift yönlü becerileriniz dikkat çekebilir.

Varsa babanızla veya yöneticilerinizle iletişiminiz sağlıklı ve güçlü olacaktır, eğer bu durumdaysanız bu fırsatı kaçırmamalısınız. Kurumlar ve dernekler ya da benzeri örgütlerle aktif ilişkilere girebilirsiniz yani bunun için durum uygun demek istiyorum. Bazılarınızın kardeşlerinizle ilişkileriniz iyi olacak. Arkadaşlardan daha çok tanıdıklarınız işe yarayacaklar.


 Yazının Etiketleri  

2 Yorum yapilmiş

  • AYSU
    09 Ekim 2012 | Cevapla

    ahaha guzel yorum -melisa

  • SERRA
    09 Ekim 2012 | Cevapla

    Yaa Allah aşkına sevmediğiniz ünlü çıkınca yorum yapmayın sinirim bozuluyo

Yorum yapin